Středa 29. březen 2023
Svátek má Taťána
Archivováno

Ústí nad Labem - Severočeské divadlo uvedlo po delší době 1. dubna muzikál legendárního Karla Svobody a Zdeňka Podskalského Noc na Karlštejně. Představení mělo velký úspěch a o to víc bylo ještě větší nadšení, jak ze strany diváků, tak účinkujících, když spatřili v jedné z lóží skvělého a oblíbeného režiséra Zdeňka Trošku.

Ústecké představení Noc na Karlštejně navštívil pan režisér Zdeněk Troška. Foto: Alena Vaicová

Na představení byl pozván dlouholetým přítelem Radkem Krejčím, který v muzikálu Noc na Karlštejně ztvárňuje roli purkrabího Ješka z Wartenberka. Představení bylo opravdu úspěšné, což potvrdila i slova chvály režiséra Trošky, která účinkujícím sdělil. Melodie tohoto muzikálu jsou prý nesmrtelné a večer ho „pohladil po duši". Hlavní představitelka Elišky Pomořanské Tereza Mátlová, Karel IV. v podání Radka Zimy i všichni ostatní účinkující včetně režiséra Martina Novotného byli návštěvou Zdeňka Trošky, ale i jeho milým a přátelským chováním za oponou velice potěšeni. Tereza Mátlová řekla: „Mám radost, pana režiséra si vážím, je to „profík" a jeho zájem o naši práci mě velice těší." Představení doprovázel orchestr Severočeského divadla pod taktovkou Miloše Formáčka.

Ústecké představení Noc na Karlštejně navštívil pan režisér Zdeněk Troška. Foto: Alena Vaicová


Další představení Noc na Karlštejně Severočeské divadlo uvede příští týden ho mimořádně uvádíme 8. dubna v 19.00 hodin, jako náhradu operetního představení Růže z Argentiny, kterou, muselo z důvodu nemoci zrušena.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist