Vezměte seniory na projížďku po zooparku! Je to úžasná příležitost pro ty, kteří by procházku již nezvládli
SPECIÁLNÍ PROHLÍDKU ABSOLVUJÍ NÁVŠTĚVNÍCI NA TOMTO ELEKTROVOZÍTKU. FOTO: ZOOPARK CHOMUTOV
Zajímavosti

Chomutov – Chomutovský zoopark láká na prohlídku expozic i návštěvníky, kteří si to dosud z pohybových důvodů nemohli dovolit. Připraveny jsou pro ně projížďky služebním elektrovozem. Zatím se nejedná o každodenní nabídku, jsou vypsané konkrétní termíny. Jeden právě dnes a je neobsazený!

„Připravili jsme na letošní jaro speciální nabídku pro seniory, kteří by rádi navštívili zoopark, jsou ale špatně pohybliví a na procházku po areálu třeba nemají dost sil. Náš průvodce je po zooparku proveze naším služebním elektrovozem, samozřejmě i se zasvěceným komentářem u jednotlivých expozic!" představuje zoopark úžasnou službu na sociálních sítích. Zcela volný je například dnešní termín. Další je naplánován na 16. a 17. května. Začátek této prohlídky je vždy ve 13 hodin.
Projížďka bude cca hodinová, trasa povede skrze celý areál zooparku a bude možné ji i přizpůsobit na přání. 

Na vozík se vejde pět osob. „Upozorňuji, že z toho dvě sedí zády ke směru jízdy. Pokud to někomu způsobuje obtíže, je potřeba na to upozornit," podotýká František Kremer, který tyto speciální projížďky vede. Proto je třeba se objednat na čísle 773 901 242 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Cena je 100 Kč za osobu.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru