Středa 7. prosinec 2022
Svátek má Ambrož a Benjamín

Ústecký kraj - Nový styl, který Ústecký kraj představil veřejnosti, vnese do vizuálního prostředí pozitivní změnu a přispěje ke srozumitelnější a vstřícnější komunikaci kraje, úřadu a zřizovaných organizací. Studio Petrohrad, které zvítězilo v designérské soutěži, vsadilo spolu s optimismem na přímočarost, jednoduchost a srozumitelnost.

„Výsledný návrh nás zaujal svou hravostí a vtipem, který bude velmi dobře fungovat v marketingové komunikaci kraje. Chceme se prezentovat jako kraj s vlídnou tváří a nová značka s tím výborně ladí,“ řekl hejtman Jan Schiller.

„Naší hlavní motivací bylo vnést do veřejného prostoru Ústeckého kraje pozitivní impuls. Přinést jednoznačně srozumitelný, přímočarý symbol, se kterým se budou občané ochotni identifikovat bez ohledu na to, zda žijí v Mostě nebo Kadani,“ popisují Lukáš Pumpr a Lukáš Beran ze studia Petrohrad.

2809ukkz

Zdroj: www.kr-ustecky.cz

Ústecký kraj se rozhodl pro obměnu a modernizaci svého vizuálního stylu, který má reflektovat proměnu, kterou kraj prošel a která ho ještě čeká. V rámci „Soutěže na novou vizuální identitu Ústeckého kraje“ oslovil pět vybraných designérů a studií se zkušenostmi v oboru vizuálních identit. Do druhého kola postoupily tři návrhy, které posuzovala pětičlenná porota složená ze tří odborníků na grafický design a dvou zástupců Ústeckého kraje. Organizátorem a odborným garantem soutěže je organizace CZECHDESIGN.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist