Úterý 17. květen 2022
Svátek má Aneta

Most - O MERE jsme se dozvěděli teprve nedávno: je to maloobchodní síť, která kombinuje nízké ceny, zajímavý sortiment a kvalitu.

V současné době má společnost MERE obchody v Rumunsku, Rusku, Bělorusku, Litvě, na Ukrajině a také ve Španělsku, Řecku, Lotyšsku, Srbsku, Velké Británii, Německu a Polsku. A dnes otevřela dveře dvou obchodů na Českém trhu, z nichž se jeden nachází v Mostě „pod nemocnicí“ - J. E. Purkyně 274.

Navštívili jsme tento obchod. Hlavním rysem konceptu MERE je kvalitní sortiment, složením srovnatelný se „značkovým“ sortimentem známých firem na českém i světovém trhu. Zásadní rozdíl je, že ceny jsou tu vždy o 20 až 40 procent levnější než v jakémkoliv jiném supermarketu.

Druhou vlastností je skutečnost, že část sortimentu MERE se liší od sortimentu běžného supermarketu. Zákazníci mají možnost poznat nové chutě kvalitních produktů od dosud neznámých výrobců: mořské plody, koření, cukrovinky, konzervy a uzeniny. Obchod navíc aktivně pracuje na dalším rozšiřování svého sortimentu a každý týden dostává nové produkty z celé EU.

Třetí charakteristický rys MERE: žádné akční výprodeje. Trvale nízkých cen je dosaženo jiným způsobem. V obchodě nejsou téměř žádné výrobky v regálech, všechny jsou prezentovány najednou v hale a vystaveny na paletách. Jedná se o výraznou úsporu nákladů, díky které může být zboží při zachování vysoké kvality ještě levnější.

Sortiment doplňují vysoce kvalitní drogerie, kosmetika, domácí potřeby a další nepotravinářské výrobky.

Rozvíjíme spolupráci s lokálními dodavateli. Vedoucí prodejny ochotně probere se zájemci všechny podmínky.

A5 1 most fin

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist