Neděle 18. duben 2021
Svátek má Valérie

Ústí nad Labem - V mateřské škole Pomněnka v Krásném Březně si připravili opět plno zajímavých akcí, kterými se snaží v této nepříznivé době zpříjemnit dětem jejich chvilky bez rodičů.

"Dne 19. února proběhla na třídách Masopustní veselice, která je naší tradiční velkou akcí. V minulých letech jsme totiž pořádali masopustní průvod ve spolupráci s dětmi ze ZŠ Anežky České. Postupně se k nám přidaly i další mateřské školy z Krásného Března. Letos se akce ale bohužel v tomto duchu konat nemohla, a tak jsme si jí užili s dětmi alespoň ve třídách," uvádí ředitelka MŠ Pomněnka Denisa Bukorová.

2202mspomnenkakz1

Na 19. března se připravuje taktéž tradiční „Probuzení jara společně s Jarní vílou“. Děti si již pomalu chystají masky zvířátek, jarních kytiček a víly. Těší se na tanec, zpěv a snad i průvod ve svých kostýmech. Novinkou je „Den malých zahrádkářů“, kdy si děti zasadí a budou pozorovat růst jarních kytiček nejen ve třídě, ale i na venkovních záhoncích školy. "Pevně věříme, že si i přes tuto těžkou „covidovou dobu“ společně užijeme plno legrace a zábavy, a udržíme nejen na dětských tvářích radost a spokojenost," dodává ředitelka.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací