Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Žim - Spoustu zajímavých dárků můžete vydražit na vánoční aukci útulku AniDef. Nejen, že tím uděláte radost sobě nebo někomu dalšímu, ale aukcí podpoříte provoz útulku. Všechny vydražené prostředky totiž pomůžou svěřencům útulku.

V současné době se draží několik desítek věcí. Aukce všech předmětů skončí v neděli 6. prosince ve 21 hodin. Příhozy po tomto čase již nebudou akceptovány. Po skončení aukce se výherce prostřednictví FB zprávy domluví s AniDef na úhradě věci a jejím převzetí.

V nabídce najdete například i poukaz na tetování nebo focení, novou tiskárnu, houpací síť, zmrzlinovač, různé knihy, mnoho výrobků z keramiky, svíčky, pletené výrobky a různé dárkové předměty, které se vám můžou hodit jako vánoční dárek.

Vydražené produkty bude možno vyzvednout na výdejním místě nebo je AniDef pošle výherci s příplatkem za poštovné přes Zásilkovnu.

Přehled věcí ve Vánoční aukci najdete ve dvou odkazech, v prvním odkazu zde: https://www.facebook.com/media/set?vanity=utulekzim&set=a.2505921586367339 a ve druhém odkazu zde: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=utulekzim&set=a.2521301608162670.

Další informace o Vánoční aukci a o útulku AniDef najdete také na webových stránkách útulku https://www.anidef.cz/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/utulekzim.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací