Středa 8. červenec 2020
Svátek má Nora

Most – Náročný závod plný kopců v okolí Mostu byl letos ještě náročnější než jindy. Na trati se totiž výrazně podepsalo počasí.

„Dnešní Extrém Bike Most byl opravdový extrém. Měl jsem vyšší cíle, ale na ty podmínky pro mě byla výhra dojet do cíle,“ popsal například trať závodník Jaroslav Imbr. „Od začátku to nejelo a celou cestu bolelo,“ přidává svoji zkušenost Zdeněk Arnie Arnold.

Devatenáctý ročník cyklistického závodu Specialized Extrém Bike Maraton Most 2020, který se startoval opět na hipodromu, byl určen pro profesionální cyklisty i širokou veřejnost v každém věku. V nejdelší variantě museli bikeři zvládnout až 72 kilometrů v blátě po nočním dešti a v dusnu.

Na nejdelší trati s úctyhodným převýšením 2108 metrů zvítězil v čase 3:13 Filip Adel (Superior Velsbike Team). Nejrychlejší ženou byla Karla Štěpánová (Maloja Pushbikers XC Team).

Foto

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací