Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Ústí nad Labem - V sobotu 15. 2. 2020 proběhl další ročník Ústeckého masopustu. Přinesl vysokou návštěvnost, pozitivní ohlasy a všem návštěvníkům skvělou náladu.

Masopustní průvod, v jehož čele nechyběl medvěd, se z Lidického náměstí odebral tentokrát nově na Kostelní náměstí. Zde na příchozí čekala řada stánků se zabijačkovými specialitami, sladkým i slaným pečivem, rybími specialitami nebo se svařeným vínem. Několik statečných dvojic se přihlásilo do soutěže v pojídání chleba se sádlem, tři nejrychlejší jedlíci byli odměněni zajímavými cenami. Odměněn byl rovněž výrobce nejchutnější jitrnice.

Děti si zkoušely simulátor dojení krávy, hladily si živá zvířátka, bavily se animačním programem nebo využily možnosti malování na obličej. Mnoho návštěvníků si odneslo fotografii z tematického fotokoutku. O dobrou náladu se po celou dobu starala kapela Ústečanka.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací