Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota

Ústí nad Labem - Ve čtvrtek 16. ledna na brněnském výstavišti během právě probíhajících veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR proběhlo vyhlášení vítězů 13. ročníku soutěže s názvem Velká cena cestovního ruchu, jejímž vyhlašovatelem je vydavatelství COT media společně s Veletrhy Brno.

Oddělení cestovního ruchu do soutěže přihlásilo projekt Cykloterapie, který získal cenu COT media v kategorii Startup roku. Prestižní soutěž Velká cena cestovního ruchu upozorňuje na obzvláště vydařené počiny z oblasti turismu. Smyslem tohoto projektu je upozornit širokou i odbornou veřejnost na pozoruhodné a inspirativní turistické produkty, lázeňské a wellness balíčky, marketingové kampaně z oblasti turismu, elektronické projekty či zajímavé startupy.

Cykloterapie v Ústí nad Labem

Zdravé město Ústí nad Labem je jedním z prvních měst v Česku, které se zapojilo do této aktivity. Zakoupilo elektrickou cyklorikšu, ve které vyškolení dobrovolníci vozili klienty Domova Velké Březno po celou pilotní sezónu.

„Na druhou sezónu se město připravuje už nyní, zájem o vyjížďky v rikše je veliký a my jsme rádi, že můžeme umožnit projet se na kole někomu, komu by to jeho zdravotní stav už neumožnil“, dodala Hana Slawischová, koordinátorka Zdravého města a místní Agendy 21. Cykloterapie funguje díky dobré spolupráci s Dobrovolnickým centrem a Domovem Velké Březno.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací