Středa 7. prosinec 2022
Svátek má Ambrož a Benjamín

Ústí nad Labem - Dne 31.03.2022 ve 14,30 hod., byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka strážníků do ulice Podmokelská k zastávce MHD, kde dle sdělení Policie ČR mělo dojít ke krádeži na osobě, dvěma neznámými muži. Dále policisté podali popis podezřelých a požádali strážníky, aby se podívali do kamerového systému, zda na některé z obrazovek nespatří osoby, odpovídající danému popisu.

Při shlédnutí kamerového systému byla v ulici Na Rybníčku operátorem zachycena jedna z osob, odpovídající popisu, a která se v době krádeže ochomýtala okolo okradeného muže. Po příjezdu hlídky na místo byla provedena kontrola okolí, při které byla v trubce, vyčnívající z boku domu v Podmokelské ulici nalezena peněženka, u které bylo podezření, že by mohla pocházet z uvedené události.

V době přítomnosti hlídky na místě byla hlídka velitelem směny vyrozuměna o tom, že podezřelé osoby odpovídající popisu (světle modré kalhoty, maskáčová bunda s kapucí a světle modré kalhoty, černá bunda s kožešinovým límcem a bílé boty) z výše uvedené události, právě přicházejí ulicí Podmokelská, směrem k hlídce. Následně bylo velitelem směny potvrzeno porovnáním s kamerovým systémem, že jedna z osob je totožná s osobou, která se pohybovala v blízkosti nálezu peněženky.

Z tohoto důvodu byly uvedené osoby hlídkou strážníků požádány o prokázání totožnosti. Lustrací bylo zjištěno, že se jedná o muže středního věku, bytem Krásné Březno. Na místo byla přivolána hlídka obvodního odděleni Policie ČR, která si celý případ na místě převzala. Na žádost policistů byla provedena asistence hlídky strážníků na místě trestného činu a dále při převozu osob na Policii ČR.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist