Úterý 17. květen 2022
Svátek má Aneta

Bytový projekt www.pudlak.cz zasazený v zeleni s výhledem na Krušné hory vyroste do několika let v areálu bývalého kempu a koupaliště Pudlák v katastrálním území Újezdeček u Teplic.

Uzavřené rezidenční bydlení nabídne zájemcům 14 dvoupodlažních solitérních a 45 řadových domů rovněž o dvou patrech. Jak uvedl zástupce investora Miroslav Dúžek z firmy Teplice Development s.r.o. sídlící v Praze a vlastněné majiteli z Teplic, jde vlastně o oživení projektu z roku 2008. Velikost pozemků k jednotlivým objektům se pohybuje od 650 do 1100 metrů čtverečních. „Studie tehdejší výstavby ale byla přizpůsobena dnešní době jak technologicky, tak architektonicky.

edeniky 749

Projekt počítá kromě potřebné infrastruktury třeba s parkem uvnitř areálu, kolem kterého vede cyklostezka k jezeru Barbora a do nedalekých Teplic. Nová čtvrť, která bude napojena na Újezdeček a novou komunikaci na Teplice, nabízí možnosti pro aktivní i bezpečný život celé rodiny," přiblížil Miroslav Dúžek. Stavební práce byly zahájeny v říjnu přípravou inženýrských sítí a 6. listopadu začne prodej v první etapy projektu s tím, že první vlastníci by se mohli nastěhovat v listopadu 2023. V areálu budou vybudovány dvě komunikace, z nichž jedna bude obsluhovat solitérní a druhá řadové domy. Výstavba by měla trvat 6 až 7 let.

edeniky 752

Třistamilionový projekt bude financovat jeden z velkých tradičních bankovních domů formou úvěru. Zájemcům je firma schopna zajistit financování hypotečního úvěru s tím, že jde o dům na klíč včetně veškeré dokumentace a povolovacích řízení.

„S naší developerskou firmou, která zmíněné pozemky vlastní, na přípravě a realizaci projektu spolupracuje projekční kancelář SVIS TCE, spol. s.r.o. z Bíliny a stavební firma BH System s.r.o. z Teplic. Naše skupina již má za sebou několik developerských projektů jako jsou třeba rodinné domy v Babicích u Prahy, bytovou výstavbu v Loučné pod Klínovcem či bytový dům na ústeckém Skřivánku. Před sebou máme výstavbu rodinných domů v Kladrubech a další bytový projekt v Loučné pod Klínovcem,".
Vytvořeny jsou již i webové stránky, které budou pro zájemce naplno spuštěny v den zahájením prodeje, tedy 6. listopadu 2021.

LUXUSNÍ BYDLENÍ

Jedinečnost projektu je podle slov Miroslava Dúžka především v neobvyklém pojetí uzavřeného oploceného areálu, který bude nabízet vlastní rekreačně-společenskou parkovou část a vnitřní infrastrukturu, kterou budou spoluvlastnit budoucí majitelé rodinných domů. To tedy znamená, že celý areál bude oplocený a uzavřený vstupními branami. Vstup do něj bude pouze pro vlastníky a obyvatele nově vzniklé lokality. „V rámci tří etap vznikne na tomto území o velikosti zhruba 3 hektary tedy celkem 59 rodinných domů s kompletní infrastrukturou.

edeniky 753

Plánovaná výstavba je v souladu s územním plánem obce a platným stavebním povolením. Naším cílem je v daném území vytvořit zcela novou obytnou čtvrť, která tak bude nabízet bydlení v objektech s architektonicky navrženým designem a detailně promyšleným dispozičním řešením. Domy jsou urbanisticky citlivě vsazeny do okolního prostředí tak, aby nabídly maximální soukromí a využitelnost pozemků," vypočítává stavebník.

V případě solitérních domů, které budou na prodej v první etapě, se jedná o typově samostatně stojící objekty o jedné bytové jednotce. Každý z nich bude umístěný na samostatném pozemku přiléhajícím k nově vzniklé vnitroareálové komunikaci. Zrcadlením dispozice vznikly dvě varianty levá/pravá. Konstrukce objektů budou zděné, zateplené kontaktním zateplovacím systémem a klasickou sedlovou střechou. Domy jsou navrženy jako dvoupodlažní. Hmota objektu vychází z čtvercového půdorysu, který je doplněn v přízemí o samostatnou ložnici s koupelnou a šatnou na jedné straně, na druhé straně o prostornou garáž. První nadzemní patro je navrženo jako denní životní prostor nabízející vstupní chodbu s dostatkem úložných prostor, technickou místnost s WC, samostatnou ložnici s koupelnou a šatnou, obývacím pokojem propojeným s jídelnou a kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje povede pohodlné prefabrikované schodiště do druhého patra, kde jsou další tři pokoje a koupelna.

www.pudlak.cz

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist