Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Ústecký kraj - Hasiči mají kvůli větrné smršti plné ruce práce. Ve čtvrtek 21. října k 14. hodině stoupl počet nahlášených událostí na linku tísňového volání kvůli spadlým stromům v Ústeckém kraji (od ranních 7:00) na 312.

Počet nahlášených utržených plechů z střech, dalších střešních krytin a dalších událostí způsobených větrem stoupl na 85. Jedná se především o stromy opřené o elektrické vedení, uvolněné desky, části střech, reklamní panely. U Malé Veleně vlak najel do stromu. Na místě zasahuje železniční jednotka.

2110hzskz2

Foto: HZS Ústeckého kraje

Společnost ČEZ Distribuce eviduje z důvodu silného větru zvýšenou poruchovost. Podrobnosti o stavu distribuční soustavy v Ústeckém kraji najdete na tomto odkaze. Pro nahlášení poruchy můžete využít také bezplatnou poruchovou linku 800 850 860. Další informace najdete na webu www.bezstavy.cz.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací