Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Ústí nad Labem - Dne 18.10. 2021 ve 20:00 hodin, byla operačním střediskem městské policie vyslaná hlídka strážníků k provedení kontroly okolí OC Fórum a ulice Hradiště, z důvodu přijatého telefonického oznámení na tísňovou linku městských strážníků od neznámého občana, který uvedl, že dvě osoby utíkají z OC Fóra a zřejmě zde odcizili několik bund z tamního obchodu.

Po krátkém pátrání byli oba muži zadrženi v ulici Hradiště, kde se šetřením zjistilo, že bundy odcizili v prodejně C&A v OC Fórum. Lustrací bylo dále zjištěno, že jeden ze zadržených pachatelů se nachází v hledáčku celostátně hledaných osob. Na místo byla strážníky přivolána i hlídka Policie ČR, která si hledaného od hlídky na místě převzala.

2010zlodejikz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Samotná krádež bude dořešena oznámením o přestupku příslušnému správnímu orgánu, až po vyčíslení škody poškozenou prodejnou, která musí určit škodu, kterou oba pobertové svým protiprávním jednáním způsobili.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací