Pondělí 25. říjen 2021
Svátek má Beáta

Ústí nad Labem - Dne 19.9.2021 v 02:50 hod., byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků do ulice Kmochova, z důvodu telefonického oznámení, kdy oznamovatel operátorovi sdělil, že před domem se nachází v pyžamu malý chlapec, který pláče.

Po příjezdu na místo bylo strážníky zjištěno, že se jedná o sedmiletého chlapce, který strážníkům sdělil, že se probudil, a že se mu stýskalo po své mamince, která nebyla doma a tak se jí vydal hledat. Strážníci se od chlapce dozvěděli, že hlídat ho měl jeho otec, který spal a nezaregistroval, že jeho nezletilý syn odešel z bytu. Hlídka otce nezletilého chlapce probudila, ale ten o odchodu svého syna neměl ani potuchy.

Otec zjistil odchod svého syna až po probuzení hlídkou strážníků. Dotyčný muž byl hlídkou poučen dle zákona s tím, že celá věc bude předána na vědomí Odboru sociálních věcí Magistrátu města Ústí nad Labem. Oznamovatel celé události poskytl chlapci deku, aby mu nebyla zima a poté až do vyřešení celého případu byl hoch umístěn do vytopeného služebního vozidla strážníků.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací