Pondělí 27. září 2021
Svátek má Jonáš

Ústecký kraj - V ústeckém obchodním centru Forum bude v úterý 27. července uvedeno do provozu očkovací centrum proti nemoci COVID-19. V tomto centru nebude nutná registrace, očkovat se může tak opravdu každý zájemce.

V očkovacím místě budou používané vakcíny od společností Pfizer/BioNTech a také jednodávková od formy Johnson&Johnson. Otevřeno bude každý den od 9.00 do 20.30 hodin.

Nové očkovací místo vzniklo v krátkém čase a jedná se tak o další místo v České republice, kde se lze očkovat bez předchozí registrace. Ústecký kraj a Krajská zdravotní vnímají očkování opravdu jako onu tečku za nemocí COVID-19.

„Apeluji na veřejnost, aby se nechali naočkovat. Je to skutečně ten správný směr, jak s pandemií nemoci COVID-19 skoncovat. Očkováním chráníte nejen sebe, ale také své blízké,“ vyzývá veřejnost k očkování MUDr. Petr Malý, generální ředitel Krajské zdravotní.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací