Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Ústí nad Labem - Dne 10.1.2021 v 00.35hod., byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků do Ulice Výstupní na parkoviště u Lidlu, kde na hlídku čekala oznamovatelka, která telefonovala na tísňovou linku městských strážníků, a která operátorovi nahlásila, že ji fyzicky napadl její přítel.

Žena hlídce uvedla, že měla rozepře se svým přítelem, který ji fyzicky napadl a poté odešel neznámým směrem. Dále žena uvedla, že přítel měl u sebe tři kuchyňské nože a údajně prohlásil, že jakmile někoho potká tak nože použije a vezme si život. Dále žena strážníkům podala popis osoby a popis oblečení jejího přítele. Hlídka na ženě nezjistila žádná viditelná zranění a nabídla jí, že ženu odveze do Masarykovy nemocnice k vyšetření, ale ta nabídku strážníků odmítla.

Hlídka v čase 00:40 hod., kontaktovala operační středisko a o celé věci informovala operátora. Na místo se po chvíli dostavila i hlídka skupiny operačního zákroku a společně s hlídkou ze Severní Terasy provedly kontrolu Dobětic, Stříbrníků a okolí Mariánské skály, ale osoba odpovídající popisu nebyla zjištěna. Na místo dorazily i hlídky PČR a společně s hlídkami městských strážníků byly prováděny kontroly celého okolí. Hledaný muž středního věku byl nakonec zadržen v ulici Výstupní a převezen hlídkou Policie ČR do Masarykovy nemocnice na psychiatrické oddělení, kde byl předán zdravotníkům k vyšetření.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací