Středa 8. červenec 2020
Svátek má Nora

Ústí nad Labem – Městské služby Ústí nad Labem, které spravují Plavecký areál Klíše, otevírají od pondělí 1. června od 14:00 hodin zrekonstruované letní koupaliště Plaveckého areálu Klíše. Dospělý návštěvník zaplatí za vstup šedesát korun. Děti nad 120 centimetrů do osmnácti let, studenty a seniory přijde vstupné na třicet korun.

„Kapacita areálu je omezena na 300 přítomných návštěvníků, nutné je dodržování základních hygienických opatření a k plavkám si, prosíme, nezapomeňte přibalit i roušku či jinou ochranu dýchacích cest. Důležité jsou taktéž rozestupy, které se budou týkat rovněž skluzavky,“ uvádí na svých stránkách Městské služby Ústí nad Labem.

Ve stejný den se otevře od 10:00 hodin i krytý plavecký bazén areálu na Klíši. Letní sezónu ve stejný den o hodinu dříve zahájí i Termální koupaliště v Brné. I tady budou muset dodržovat návštěvníci epidemiologická opatření nařízená vládou České republiky.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací