Pondělí 26. říjen 2020
Svátek má Erik

Ústí nad Labem - Ve čtvrtek 16. dubna v poledních hodinách byli hasiči povoláni záchrannou službou s informací, že ve Spolchemii spadla osoba do cisterny s louhem. Na místo vyjížděla chemická jednotka, technický automobil i lezci.

Jeden člověk na místě zemřel. Druhá osoba byla oplachována dekontaminačním roztokem, aby se louh spláchl, potom byla přepravena leteckou záchrannou službou do nemocnice. Jak vážné je zranění druhé osoby nám není známo.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací