Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Ústí nad Labem - V sobotu 4. dubna krátce před třetí hodinou ráno byla na příkaz operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků do ulice Werichova, kde měl dle oznamovatele jezdit neznámý člověk ve vozidle bílé barvy a do něčeho mělo toto vozidlo nabourat.

Před příjezdem strážníků na místo bylo operačním střediskem hlídce upřesněno, že dané vozidlo se nachází nad ulicí Werichova u parku. To bylo hlídkou nalezeno i s řidičem, který seděl za volantem vozu, a kterého strážníci vyzvali k opuštění vozidla a k prokázání totožnosti.

Jednalo se o muže středního věku, bytem Duchcov, který na dotaz hlídky zda vozidlo řídil on sám odpověděl, že ano. Jelikož chování muže vykazovalo znaky napovídající tomu, že se dotyčný nachází pod vlivem návykové látky, byl strážníky vyzván k provedení dechové zkoušky na přítomnost alkohol v dechu, což dotyčný odmítl. Dále bylo šetřením zjištěno, že muž svým vozidlem poškodil místní kolektor. Z těchto důvodů byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si případ převzala k dalšímu šetření.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací