Čtvrtek 24. září 2020
Svátek má Jaromír

Ústí nad Labem - V neděli 5. dubna v 15 hodin a 20 mnut odpoledne bylo strážníky ze Severní Terasy přijato telefonické oznámené, kdy oznamovatel strážníkům sdělil, že v ulici Ořechová bydlí jeho přítelkyně, která dotyčnému nebere telefon a on má obavu o její zdraví.

Po příjezdu hlídky na místo se strážníci pokoušeli na dotyčnou dozvonit, ale to se jim nepodařilo. Z tohoto důvodu strážníci provedli v domě šetření, zda z místních obyvatel dotyčnou neviděl, nebo nemá povědomost po jejím pobytu. Od jednoho ze sousedů bylo zjištěno, že ženu neviděl cca. pět dní a květiny na chodbě, o které se stará, schnou. Stejnou odpověď dostali strážníci i od jiných obyvatel domu. Jelikož zde bylo důvodné podezření, že žena zemřela a nebo je v ohrožení života, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která dovezla na místo i majitelku bytu, která měla u sebe od tohoto bytu klíče.

0703mpulkz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Jelikož se nepodařilo byt odemknout (výměna zámku), byli na místo přivoláni hasiči, kteří se do bytu dostali pomocí lezecké techniky přes okno. Po otevření okna, bylo zjištěno , že žena leží na podlaze v kuchyni (pravděpodobně několik dní), je dehydratovaná v bezvědomí, ale dýchá. Z tohoto důvodu byla k případu přivolána zdravotní záchranná služba, která si ženu odvezla do Masarykovy nemocnice k vyšetření.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací