Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Ústí nad Labem - V pondělí v ranních hodinách prováděla hlídka strážníků kontrolní činnost v obvodu Severní Terasy, zaměřenou na dodržování obecně závazných vyhlášek města a na čistotu u kontejnerů na domovní odpad a jejich okolí.

V ulici Gagarinova strážníci od kontejnerů na domovní odpad vykázali dva bezdomovce, kteří se zde přehrabovali v odpadcích a některé po nich zbyly na zemi. Strážníci nechali dotyčné nepořádek po sobě uklidit a po řádném poučení byli bezdomovci z místa vykázáni.

Podobný příběh se stejným koncem se odehrál o pár desítek metrů dál, kde v ulici Jana Zajíce podobnou činnost vykonávala dvojice mužů. Lukrativním místem pro bezdomovce se stává nedávno uklizená lokalita u gymnázia Dr. Václava Šmejkala. Odtud každý den strážníci vykazují nezvané hosty, kteří zde nocují a na zemi po sobě zanechávají značný nepořádek.

Nejinak tomu bylo i v pondělí, kdy zde hlídka nalezla muže středního věku, který si vytvořil svůj provizorní příbytek přímo u zdi gymnázia. I ten byl strážníky donucen nepořádek po sobě uklidit a po řádném poučení byl nakonec z místa vykázán.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací