Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Ústí nad Labem - V uplynulém týdnu se hlídky strážníků městské policie zaměřily při preventivně bezpečnostních akcích na výskyt závadových osob, které opakovaně znečišťují veřejná prostranství a narušují tak veřejný pořádek.

Během těchto akcí hlídky zjistily na dvacítku osob, z nichž většina opakovaně porušuje obecně závazné vyhlášky zejména tím, že popíjejí alkoholické nápoje v místech, kde je to vyhláškou zakázané, znečišťují veřejná prostranství a svým chováním obtěžují ostatní občany města.

1802kontrolykz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Všechny zjištěné osoby byly poučeny o svém protiprávním jednání a pokud po nich zbyl nějaký nepořádek, donutili strážníci bezdomovce tyto odpadky po sobě uklidit a z místa je poté vykázali.

1802kontrolykz3

Foto: MP Ústí nad Labem

V některých případech byl objemnější odpad uklizen a odvezen alternativně odsouzenými občany, kteří si svůj trest odpykávají při městské policii.

1802kontrolykz4

Foto: MP Ústí nad Labem

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací