Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Střekov – Zdolávání překážek, práce s váhou těla, ve sportovní hale stovky návštěvníků otevřeli první indoor parkourovou zónu v Ústeckém kraji při Trampoline Academy Střekov. Své umění předvedli kluci z českého svazu parkouru – Parkour a Freerun kroužku Ústí nad Labem, Street Hard Workers Chomutov a parkourového klubu ze Žatce.

„Ve spolupráci s Trampoline Academy Střekov jsme ve sportovní hale tady na Střekově otevřeli jedinou krytou parkourovou zónu v Ústeckém kraji. Chceme, aby se děti mohly i za špatného počasí věnovat volnému svobodnému pohybu, kterým Parkour je. Vždy zde bude přítomný zkušený trenér, který vede kroužky parkouru v Ústí nad Labem. Chceme, aby si návštěvníci naši zónu užili, ne se při její návštěvě zranili. My razíme heslo, že trénovat a učit se zdolávat překážky především bezpečně. Nejde o to se předvést například před kamarády, ale naučit se skokům a trikům postupně, protože každý správný parkourista se své zálibě věnuje dlouhodobě,“ uvedl Karel Komůrka z Parkour a Freerun kroužku Ústí nad Labem.

Miloš Podolský jednatel společnosti Power get uvedl, že již v dubnu se mohou těšit návštěvníci na další novinku. „V nevyužitých prostorách v současné době vzniká tématická laser game. „Půjde o zábavu, která v Ústí zatím není. Našim cílem je postupně zde vytvořit velké zábavní centrum,“ dodal Miloš Podolský.

FOTOGALERIE:

 

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací