Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Ústí nad Labem - Dne 27. ledna telefonoval na tísňovou linku městské policie oznamovatel, který operátorovi sdělil, že v ulici Vinařská, nad zadním vjezdem na fotbalový stadion je odstaven zahraniční autobus, určený pro dálkovou přepravu osob.

Po příjezdu strážníků na místo bylo zjištěno, že autobus je uzamčený a již na první pohled vykazuje technické závady. Přítomní strážníci se spojili s operačním střediskem městské policie a na základě záběrů kamerového systému se podařilo dohledat, že téhož dne ve 14,30 hod., byl autobus přivezen německou odtahovou službou z Berlína.

Strážníci přes sociální sítě z webových stránek německé policie v Berlíně zjistili, že tamní policie tento autobus v Berlíně odstavila, a to z důvodu velmi špatného technického stavu. Dále z tohoto autobusu odebrala registrační značky a nařídila, aby byl autobus odstaven z pozemní komunikace. Z dosud neznámých příčin, provedla odtahová služba odtah autobusu do České republiky, resp. do Ústí nad Labem. Autobus je majetkem zahraniční firmy ze Srbska. Městská policie požádala o součinnost Policii ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací