Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota

Ústí nad Labem - Ústečtí kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality v krátké době objasnili případ série krádeží obchodních zásilek jedné ze společností zabývajících se přepravou. Policejní vyšetřovatel sdělil obvinění 36leté ženě a stejně starému muži z trestného činu Krádeže, Zpronevěry a Porušení tajemství dopravovaných zpráv.

Obvinění ve zhruba dvou desítkách případů jako kurýři společnosti převzali v depu zásilku, kterou následně nedoručili. Zásilku otevřeli, obsah odcizili a zpět dovnitř zásilky vložili stavební materiál. Následně zásilku přelepili jako nedoručenou a vrátili do depa.

"Jednalo se o mobilní telefony, chytré hodinky, notebooky a další věci. Zboží, které ukořistili následně dále rozprodávali. Svým jednáním způsobili škodu kolem 362 tisíc korun, za což jim hrozí trest odnětí svobody až do výše 5 let," dodává policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací