Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota

Ústí nad Labem - Všebořičtí policisté opět evidují případ vloupání do vozidla u mateřské školky v ulici Jožky Jabůrkové. Pachatel využil doby, kdy rodiče nejčastěji vozí své děti do školy. V mnohých případech totiž maminky nebo tatínkové vyběhnou z auta s dítětem a kabelku nebo příruční tašku nechávají ve vozidle.

„Co by se mohlo za tu chvilku stát?“ Této příležitosti ovšem využívají pachatelé, rozbijí okénko auta a kabelku odcizí. Vše trvá několik sekund. V tomto případě maminka přišla o kabelku s peněženkou, doklady a finanční hotovostí.

"Vzhledem k tomu, že policisté hledají rovněž svědky této událost, tak žádáme i případně ostatní rodiče-řidiče, kteří si podezřelé osoby mohli všimnout nebo mají ve vozidle kameru, aby se přihlásili na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací