Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota

Ústí nad Labem - Ve středu v půl šesté odpoledne byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků na Hlavní vlakové nádraží, odkud na tísňovou linku městské policie telefonovala oznamovatelka, která operátorovi sdělila, že se v prostorách nádraží pohybuje asi čtyřletá holčička bez jakéhokoli dozoru.

Na místě se k hlídce přihlásila oznamovatelka, která strážníkům sdělila, že holčičku našla v prostoru nádražní haly. Strážníci se pokoušeli od dítěte zjistit nějaké informace o rodičích, ale vzhledem k věku dítěte se jim to nepodařilo. Z těchto důvodů strážníci vznesli dotaz na Policii ČR, zda dotyčná není v pátrání jako nezvěstná, což se potvrdilo.

Po tomto zjištění hlídka i s dítětem vyčkávala na příjezd hlídky Policie ČR, když se k ní přihlásila matka dítěte, která uvedla, že se jí dcerka ztratila v ulici Hrnčířská u prodejny Rossmann. Z těchto důvodů a po dohodě s hlídkou Policie ČR si matka dítě převzala do své péče.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací