Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota
×

Hlášení

Failed loading XML...

Ústí nad Labem - Ústeckým policistům se podařilo dopadnout pachatele, který se v krátké době dopustil série vloupání do obchodů. První z vloupání se odehrálo 9.12. loňského roku, kdy se vloupal do obchodu s květinami v centru města. Poslední devátou vloupačkou byla prodejna s textilem.

Z obchodů bral nejenom finanční hotovost, kterou v pokladnách nalezl, ale i oblečení. Vše, co šlo snadno následně zpeněžit. Policisté na pachatele přišli díky zajištěným stopám na místě a vyhodnocením několika hodin různých kamerových záznamů. Pachatel svým jednáním způsobil škodu kolem 112 tisíc korun.

"Policejní komisař podal návrh na vazby, který soudce akceptoval a obvinění byl eskortován do vazební věznice. Za trestný čin Krádež a Poškození cizí věci mu hrozí trest odnětí svobody až do výše 5 let," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací