Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Ústí nad Labem - V uplynulém týdnu proběhly v lokalitách centrálního obvodu a obvodu Severní Terasy preventivně bezpečnostní akce, zaměřené na dodržování obecně závazných vyhlášek města a na čistotu veřejných prostranství.

Strážníci při těchto opatřeních zjistili v sedmi případech porušení zákona, a to převážně v okolí prodejny Norma, kde byly řešeny tři přestupky za požívání alkoholu v místech, kde to vyhláška města zakazuje. Ve dvou případech se porušení zákona dopustily dvě osoby v ulici Ladova, které se přehrabovaly v kontejnerech na domovní odpad a po sobě zanechaly na zemi nepořádek. Ten tyto osoby musely po sobě uklidit a z místa byly vykázány.

1211mpul1

Foto: MP Ústí nad Labem

Jedna osoba byla řešena v ulici SNP, která se dopustila protiprávního jednání tím, že venčila svého psa, kterého neměla na vodítku. V Parku republiky byl z místa vykázán muž bez domova, který ležel na lavičce a okolo sebe odhazoval nedopalky cigaret a papíry. I tohoto muže strážníci donutili nepořádek po sobě uklidit a místo opustit. Tyto bezpečnostní akce budou pokračovat i nadále.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací