Středa 29. leden 2020
Svátek má Zdislava

Ústí nad Labem - Během jednoho dne se ústečtí policisté v rámci dopravně bezpečnostní akce primárně zaměřili na předjíždění a způsob jízdy řidičů.

Kontrola byla dále zaměřena na kontrolu technického stavu, dodržování vybraných ustanovení pravidel silničního provozu na určitém teritoriu, dodržování obecně platných ustanovení zákona č. 361/2000 Sb., o silničním provozu a ostatní úkoly dle zákona č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky. Rovněž se policisté v rámci akce zaměřili na pátrání po osobách, vozidlech a věcech.

"Policisté zkontrolovali 24 vozidel a zjistili 9 případů porušení zákona. V jednom případě se jednalo o nepoužití zádržného systému, v jednom případě nevyhovující technický stav vozidla, ve dvou případech jízda bez řidičského oprávnění a ve třech případech usedli za volant řidiči, kteří nikdy řidičské průkaz nevlastnili. Ve dvou případech věc postoupili k dořešení příslušnému správnímu orgánu," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací