Sobota 22. únor 2020
Svátek má Petr

Velké Březno - Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje nařídila likvidaci potravin v provozovně restaurace Tivoli v Aleji sportovců ve Velkém Březně. Při hygienické kontrole ve stravovacím provozu tam v úterý zjistili kontroloři potraviny neznámého původu.

Provozovatelem restaurace je firma Garlic KOM z Krupky na Teplicku. Jedná se o provozovnu stravovacích služeb s nabídkou nápojů, pokrmů.

V chladícím zařízení bylo podle hygienické stanice skladováno 22 kusů syrových vajec, 2 kg syrových kuřecích prsou, obalovaný sýr 20 kusů, obalovaný hermelín 10 kusů, obalované řízky 4 kusy, pečená kachní stehna 4 kusy, zapečené těstoviny 4 kg bez označení datem výroby a spotřeby, grilovaná bílá klobásy 10 kusů, grilovaná papriková klobása 6 kusů. U syrových potravin nebyla známa doba spotřeby a skladovací podmínky. V gastronádobě byly uloženy dva kilogramy rizota a šest kusů pečených kuřecích prsou bez jakéhokoliv dokladu o původu pokrmů.

Byla nařízena likvidace potravin. Za zjištěné nedostatky bude provozovateli uložen finanční postih.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací