Čtvrtek 20. únor 2020
Svátek má Oldřich

Ústí nad Labem - Na žádost operačního střediska městské policie byla vyslána hlídka strážníků ze skupiny operačního zákroku do ulice Hrbovická, kde se spustil alarm na objektu Člověka v tísni.

V 19.43 hod.,hlídka vyjížděla služebním vozidlem z ulice Mahenova do ulice Hrbovická, kde spatřila na zemi ležícího muže (cyklistu) a opodál na schodech sedícího druhého muže, který měl v obličeji krvácivé zranění. Šetřením bylo zjištěno, že v této ulici došlo ke střetu cyklisty s chodcem.

1608cyklistachodec2

Foto: Městská policie Ústí nad Labem

Zraněnému muži poskytli strážníci první pomoc a na místo přivolali zdravotní záchrannou službu. Vzhledem k tomu, že cyklista byl zjevně pod vlivem alkoholu, který byl z něho i cítit, byla k případu přivolána Policie ČR. Dotyčný muž se pokusil z místa nehody na svém kole odjet, v čemž mu hlídka strážníků zabránila. Celý případ si poté převzali k dořešení dopravní policisté.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací