Středa 1. duben 2020
Svátek má Hugo

Ústecký kraj - Stačilo pár deštivých dní, relativně teplo a je to tu! Houbařská sezona může začít. Odpovídají tomu snímky, které dostáváme do redakce.

Pokud v současné době vyrazíte do lesa, přinesete si domu naši českou klasiku: křemenáče, klouzky a několik druhů hříbků. Narazíte i na bedly. Jaké jsou oblíbené houbařské lokality? Lidé vyrážejí do Krušných hor. Různorodost lesa vám zde snad zajistí, že nepojedete domů s prázdným košíkem.

Snímky od čtenáře, které zveřejňujeme, pocházejí z Litvínova. Přesné místo si samozřejmě nechá každý správný houbař jen pro sebe.

Redakce si vyjela také ověřit, jak je na tom další tradiční houbařská oblast: sever Plzeňska, okolí Kralovic a Žihle. A výsledek? Přineseme jej v našich pravidelných týdenních video zprávách v pátek večer. Plzeňsko může čekat o víkendu nával.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací