Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Ústí nad Labem - V sobotu krátce po poledni policejní hlídka vyjížděla k incidentu na parkoviště OC Fórum. K incidentu došlo tak, že 58letý řidič vozidla Ford Max při sjíždění z horního parkoviště zatroubil na před ním jedoucího 48letého řidiče vozidla Dacia Dokker.

Tomuto řidiči se to nelíbilo, vozidlo zastavil a z vozidla vystoupil a šel směrem k troubícímu řidiči, který rovněž vystoupil. Cestou si k němu si vyndal z opasku střelnou zbraň, kterou mířil na druhého řidiče se slovy, ať zaleze do toho auta zpátky.

Řidič mu odvětil, že má spuštěnou kameru ve vozidle a událost nahrává, načež agresor zbraň zandal do pouzdra, nasedl do auta a odjel. V současné době se tímto případem zabývá služba kriminální policie a vyšetřování pro podezření z trestného činu Vydírání. Za uvedené jednání pachateli hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od 2 do 8 let.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací