Úterý 22. červen 2021
Svátek má Pavla

Karlovarsko - Před necelými dvěma týdny došlo na Karlovarsku k tragické nehodě (psali jsme ZDE). Na silnici u Bochova se srazil kamion s osobním autem a čtyřkolkou, která následně po střetu začala hořet. Havárie si vyžádala jeden lidský život, zemřel 33letý policista Jan K.

Nešťastnou událost potvrdila i Unie bezpečnostních složek na svém facebooku. „V té době byl policistou zařazeným ke studiu na Základní odborné přípravě. Po sobě zanechal družku ve vysokém stupni těhotenství,“ píše Unie na sociální síti, která ve spolupráci s Policií ČR, konkrétně Územním odborem Karlovy Vary, založila transparentní účet, kam mohou lidé posílat finanční příspěvky jako projev solidarity a soucitu s rodinou tragicky zesnulého Jana.

Číslo účtu, kam mohou zájemci dobrovolně přispívat, je 29 00 33 99 73/2010. Je nutné uvést zprávu pro příjemce, tedy Jan K. Účet bude zpřístupněn do 30. června.

K tragické havárii u Bochova na Karlovarsku došlo ve čtvrtek 25. dubna v půl šesté večer. Kvůli zásahu záchranářů a odklízení následků nehody byla silnice I/6 na několik hodin uzavřena. „Jedna osoba ze čtyřkolky zemřela na místě, druhou osobu s vážným zraněním transportoval do nemocnice přivolaný vrtulník," informovali o smrtelné nehodě hasiči Karlovarského kraje na svém facebooku.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací