Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Ústecký kraj - Fotograf Zdeněk Havlena zachytil svým fotoaparátem v tomto týdnu ve večerních hodinách v obci Libčeves konvoj s nadměrným nákladem jedoucím z Lovosic do Plzně. Jedná se o konvoj přepravující strojní zařízení na dvou soupravách. Podle informací naší redakce jde o pivní tanky.

Parametry nádměrného nákladu jsou úctyhodné. Délka je přes 32 metrů, šířka skoro šest a půl metru a na výšku měří souprava přes sedm a půl metru. Váží při tom 68 tun.

Naším krajem projely již tři takové konvoje a poslední se chystá na noc ze čtvrtka na pátek. Konvoj je doprovázen vozidly přepravce a Policie ČR.

Plánovaná trasa přepravy začíná ve 20 hodin v Lovosicích v přístavu. Pokračuje: Lukavec – Lovosice – I/15 – nájezdovou rampou na D8 – sjezdovou rampou na I/15 – Sulejovice – Čížkovice – Podsedice – Třebívlice – Želkovice – Libčeves – Louny – Zeměchy – Lipenec - Drahomyšl – Trnovany – vojenský prostor VÚ 1824 Žatec – I/27 Radíčeves – Sýrovice – Pšov – Podbořany – Vroutek – Lužec – Drahonice – Lubenec – Libkovice – Bošov.

V pátek bude náklad po pauze z Bošova pokračovat v 19.30 hodin směr: I/6 Herstošice – Bochov – II/198 Dlouhá Ves – Teleč – Kozlov – Kojšovice – Toužim – I/20 Třebouň(mimo) – Bezvěrov – Štipoklasy(mimo) – Úněšov – Nová Hospoda – Chotíkov – III/18051 – I/20 Plzeň (ul. Úněšovská - u Globusu).

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací