Úterý 26. září 2023
Svátek má Andrea

Most - Festival The Most Fest vypukne již za několik dní. Nabídne bohatý hudební a sportovní program na břehu krásného mosteckého jezera. Vstupenky na festival a veškeré informace najdete zde https://www.themostfest.cz/. Nově si můžete zakoupit i vstupenky pouze na jeden den, ale vstupenky na celý víkend vám zajistí, že vám nic z tohoto jedinečného festivalu neunikne.

Také jedenácti čtenářům našich jedenácti e-deníků, ve čtyřech krajích naší republiky neunikne nic z The Most fest. Získávají totiž od nás každý 2 vstupenky na tento festival, který bude zahájen ve čtvrtek 11. srpna a potrvá až do neděle 14. srpna v Mostě u jezera Most.

Odpověděli totiž na naši soutěžní otázku, na co se nejvíc na festivalu těší a byli náhodně ze všech zaslaných odpovědí vybráni. Komu z vás tedy posíláme 2 elektronické vstupenky a na co se těšíte?

Po dvou vstupenkách na The Most Fest vyhrávají, a těší se:

Lucie z Teplic, a těší se na: „Nadupaný program, snad i krásné počasí a skvělou atmosféru. Snad se štěstíčko usměje a my budeme součástí největšího českého festivalu v České republice.“

Veronika z Mostu, a: „Moc ráda bych lístky vyhrála pro manžela k narozeninám. Nejvíc se těšíme na Viléma Čoka a Bypass, Dj Roxtar, Lake Malawi, Lucii Bílou a Arakain, Monkey Bussines, Kapitána Demo, Marao a Troubelgang, PSH a Vladimir 518 a na Leoše Mareše.“

Pavla z Mostu, a napsala: „Tato soutěž mě velmi zaujala a ráda bych si jí užila s manželem. Děti nám odjíždí na tábor a my po x letech budeme sami, tak že velká příležitost si to užít naplno a to jak sportovní akce, tak i skvělou hudbu a vidět známé interprety na živo, ne jen z TV. A na koho se nejvíce těším? Velmi těžké, máme hudbu rádi všechnu a na tomto festivalu vystoupí samá topka. Tak že asi úplně na všechny kapely.“

Karla z Roudnice nad Labem, a nejvíce ji potěší Kapitán Demo a sportovní aktivity, a doufá, že počasí bude přát.

Iva z Doužkovic, ta si nejvíce užije páteční Monkey Bussines, a říká, že ale jinak celý víkend vypadá vydařený.

Roman ze Žatce, určitě půjde na Richarda Mullera. Také ho zajímá, jak bude upravený celý areál a jak organizátoři zvládnou celou akci.

Monika z Loun, mj. se těší na Leoše Mareše a různé sportovní aktivity - například na fotbal šipky či vodní skluzavku

Ladislav z Ústí nad Labem, a říká: „Je těžký říct na co se těším nejvíc, celkově na celý víkend. Super zábava, sportovní aktivity pro malé i velké....a takhle bych mohl pokračovat dál a dál...Prostě....Dycky Most!

Petra z Děčína, napsala: Ahoj nejvíc se těším a moc bych si užila vystoupení Richarda Müllera a po dvou letech celkově festival úplně cely.

Ája ze Sokolova, ta určitě do Mostu přijede na na Lucii Bílou a skupinu Arakain.

Jarda z Chrudimi, který chce díky vstupenkám na festival překvapit svojí přítelkyni, která bude nadšená hlavně z koncertu Marpo & TroubleGang. A oba si užijí i ostatní koncerty a nadšení budou i ze sportovních aktivit, které tam budou. Radek také napsal, že: „Tenhle festival bude určitě bomba, na kterou jen tak nezapomeneme!“

Všichni tito naši čtenáři obdrží mailem 2 vstupenky v elektronické podobě. Vstupenky je nutné si vytisknout a na akci předložit pořadatelům. Program festivalu a organizační informace jsou k dipozici zde: https://www.themostfest.cz/hudba/ a https://www.themostfest.cz/galerie/. Tak přejeme všem super zábavu!

0808mostfest2

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist