Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Ústecký kraj - Po roce se opět vrací a i letos rozváží tu pravou vánoční atmosféru po celé České republice. Vánoční kamion Coca Coly míří letos do 10 měst, jednou ze zastávek v Ústeckém kraji bude město Teplice.

Vyplývá to z oficiálních facebookových stránek výrobce nápojů i jeho webu. Do Teplic přijede v pátek 13. prosince. Od 16 hodin se na něj můžete přijít podívat na parkoviště před Albertem.

Vánoční kamion vypadá přesně tak, jak ho znáte z televizní reklamy, a přiváží Santa Clause, hravé skřítky, spoustu zábavy, soutěží, písniček a dalších překvapení. Jak vypadá program? Začíná se v 16 hodin, o půl hodinky později přijíždí již samotný kamion se Santou a skřítky. Je možné se uvnitř vyfotit.

U vánočního kamionu na náměstích po celé České republice si budete moci v kouzelném stanu zakoupit malý vánoční kamionek, Santovu čepici, sobí parohy nebo klouzací lopatu na sníh.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací