Středa 10. srpen 2022
Svátek má Vavřinec

Lesenská pláň - Krásné počasí přilákalo poslední lednovou neděli na vrcholky našich Krušných hor spoustu turistů. Někteří z nich zavítali i na Lesenskou pláň. Zde je čekalo velmi příjemné překvapení v podobě upravených tratí pro běžkaře, upravených sáňkařských drah a cest pro pěší, a zejména příjemnou kapacitou připravených šesti parkovišť.

Ti, kdo využili volných míst v okolí Horského hotelu Lesná, si sice museli připlatit 60 korun, ale za možnost parkování v tomto krásném areálu, v dosahu možností pro sport, či procházku to jistě stálo.

V areálu je připraveno 40 km tras pro běžkaře, upravená sáňkařská dráha a cesty pro pěší turisty.

Lidé se pak mohli občerstvit díky otevřenému výdejnímu okénku v Horském hotelu Lesná, v nabídce byly horké nápoje, ale i jídlo a také buřty, které si mohli lidé upéct na připraveném ohništi. Lidé stáli u okénka v rouškách a dvoumetrových rozestupech. Také Infocentrum na Lesenské pláni nabízelo občerstvení.

Na Lesenské pláni je dostatečný prostor k tomu, aby mohli lidé zachovávat bezpečnou vzdálenost, přitom sportovat a zdravě si užívat krásného počasí a čerstvého horského mrazivého vzduchu.

O Lesenské pláni jsme psali také zde: http://www.e-mostecko.cz/vylety/153341-tip-na-vylet-lesenska-plan-nabizi-detske-hriste-ci-bludiste-a-rozcesti-k-vychazkam-i-turam

foto

0202plan

0202plan2

0202plan3

0202plan10

0202plan5

0202plan7

0202plan9

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist