Zleva Prokop Voleník, Miroslav Račko a Prokop Seif. Foto: Krajská zdravotní
Zajímavosti

Ústecký kraj - Dnes zamířili protagonisté pořadu Prokopni to vysoko. Až na Klínovec, aby vyzpovídali náčelníka Horské služby Krušné hory Bc. Miroslava Račka. Horská služba je vlastně taková prodloužená ruka záchranky. Víte, co všechno, kromě záchrany lidských životů, dělá, a co její členové musejí ovládat? Jak Horskou službu nejrychleji přivoláte? Dozvíte se právě v tomto díle. Tak se podívejte!

Prokopni to je autorský videopodcast Krajské zdravotní, který běží od května 2023. Cílem pořadu Prokopni to je společně s Prokopem a Prokopem prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci či z návštěvy nemocnice. V hlavních rolích se představují MUDr. Prokop Seif, lékař Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Most, a Bc. Prokop Voleník, záchranář a tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru