Šťastlivec z Ústecka vsadil dvacku a vyhrál milion
Ilustrační foto: Sazka
Zajímavosti

Ústecko - Neuvěřitelné štěstí měl muž z Ústecka, který v pondělí vsadil dvacet korun v číselné loterií Kasička od společnosti Sazka. V sázce na odpolední losování uhodnul všech pět vlastních čísel. Odnáší si tak milion korun.

„Podobně jako ve Sportce se v Kasičce losuje 6 výherních čísel ze 49. Lidé si ale mohou vybrat, zda jim postačí tipnout správně 5, 4 nebo jen 3 čísla z šesti losovaných. Atraktivní je poměr malé vsazené částky, která, jak jsme viděli, může snadno skončit milionovou výhrou,“ říká mluvčí Sazky Pavla Hobíková.

„Pro zkušenější hráče nabízí Kasička možnost vsadit si takzvanou kombinovanou sázku, která nabízí větší variabilitu. Sázející může tipovat 3 až 16 čísel, ze kterých se automaticky vytvoří všechny možné kombinace 1 až 5ciferných čísel a na každou kombinaci si pak může zvolit výši sázky,“ dodává.

V roce 2023 eviduje Sazka už celkem 144 milionářů. Celková částka pro milionáře činí 548 366 728 Kč, z toho ve Sportce (se Šancí) 135 milionářů s celkovou částkou 450 301 233 Kč.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru