Ústecký půlmaraton bude letos opět výjimečný, slibují organizátoři. Na co se můžete těšit?
Zdroj: www.kr-ustecky.cz
Zajímavosti

Ústí nad Labem - Šest měsíců zbývá do startu nejoblíbenější sportovní události v krajském městě. Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem s pořadovým číslem 13 se letos uskuteční 16. září. Na oblíbenou běžeckou akci se do Ústí opět sjedou tisíce sportovců všech věkových kategorií a ze všech koutů Evropy.

Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem, který spadá do běžecké série RunCzech, patří už dlouho mezi oblíbené tuzemské běžecké závody. Nejen, že závodníci probíhají jedinečnou trasou skrz chemický závod Spolchemie, ale také se zde běhají velmi rychlé časy. Kromě hlavního závodu bude i letos na programu také DM Rodinný běh či Český pohár v para cyklistice (handbike).

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru