V Zooparku se narodila buvolí holčička. Mládě má jednu zvláštnost
Foto: Zoopark Chomutov
Zajímavosti

Chomutov - Od čtvrtka je stádo buvolů vodních v Zooparku Chomutov zase o něco početnější. Samice Dáša přivedla na svět malou slečnu, která už se má čile k světu.

Mládě se co nevidět přemístí ze zázemí na dvorek, zítra i do výběhu. Snad aby bylo ještě roztomilejší, narodilo se mládě s jednou zvláštností - má totiž každé oko jinak zbarvené. Jedno má klasicky černé, druhé má ale světle šedou duhovku.

"Buvolí slečna zatím nemá jméno, a my bychom chtěli vyzvat vás - napadá vás nějaké vhodné? Pište do komentářů, na messenger nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.," vyzývá náštěvníky Zoopark Chomutov na svém facebokovém profilu.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru