Přívoz z Neštěmic do Svádova se na čtyři hodiny zastaví
Ilustrační foto: Petr Sochůrek
Ústí nad Labem

Neštěmice – Na přívoz z Neštěmic do Svádova narazí dnes (8. května) cestující, kteří budou chtít převézt z jednoho břehu na druhý. Důvodem je otevírání řeky Labe na střekovském nábřeží, kam byl provozovatel přívozu Josef Třešňák s katamaránem pozván.

„Přívoz nebude jezdit zhruba od 11.00 do 17.30 hodin. Cestujícím se omlouváme. Od půl šesté odpolední pak bude přívoz v provozu mezi Neštěmice a Svádovem až do osmé hodiny večerní,“ uvedl Josef Třešňák.

Otevírání řeky Labe na střekovském nábřeží nabídne program pro celou rodinu. Návštěvníci se mohou těšit například na projížďku lodí, ukázky vodní záchranné služby nebo yoyo show.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru