Foto: Policie ČR
Ústí nad Labem

Ústecký kraj, Teplicko - Čtyři dealery pervitinu a heroinu, kteří zásobovali narkomany v Teplicích a okolních obcích obvinili kriminalisté z toxi týmu. První muž dealoval nejméně od začátku tohoto roku pervitin, kdy se mu podařilo prokázat 90 prodejů, při kterých si vydělal minimálně 80 tisíc korun.

Druhý dealer si v průběhu letošního roku vydělával prodejem drog ve 37 případech a třetí muž byl usvědčen z 53 prodejů taktéž pervitinu. Čtvrtou obviněnou je žena, která prodávala nejen pervitin, ale i heroin, a to konkrétně na území města Dubí. U zadržených osob policisté našli prázdné plastové sáčky, sáčky s obsahem drogy a také digitální váhu.

Foto: Policie ČR

"Všichni zadržení byli obviněni z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Třem hrozí trest odnětí svobody na 1 až 5 let, čtvrtý muž si může pobýt za mřížemi 2 až 10 let, neboť byl v posledních třech letech za drogovou kriminalitu odsouzen," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Foto: Policie ČR

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru