Ilustrační foto
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Chlumečtí policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření 35letému řidiči z trestného činu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Podezřelý muž byl v nočních hodinách v Předlicích zastaven policejní hlídkou při dopravní kontrole. Muž při kontrole policistům předkládal doklady jiné osoby, za kterou se vydával.

"Policisté následně v dostupných evidencích zjistili, že tento řidič má až do únoru 2025 vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel. Svým chováním si podezřelý značně přitížil, kdy mu hrozí trest odnětí svobody až do výše 2 let," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru