Foto: Petr Sochůrek
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Zcela neprůjezdný pro veškerou dopravu je most Dr. Edvarda Beneše v Ústí nad Labem směrem ze Střekova do centra. Důvodem jsou stržené troleje.

Řidiči musí využívat vedlejšího Mariánského mostu. Na místě jsou zaměstnanci Dopravního podniku města Ústí nad Labem, dopravu řídí Policie ČR.

Foto: Petr Sochůrek

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru