Reprofoto PČR
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem – Dvoudenní akci realizovali ústečtí kriminalisté za pomoci policistů Speciální pořádkové jednotky, kteří propátrávali ruiny bývalého hotelu Máj v Ústí nad Labem.

Cílem bylo zkontrolovat všechny osoby, které se v objektu vyskytují a získat tak případně poznatky k trestné činnosti. V průběhu dvou dnů policisté zkontrolovali 22 osob. „Převážně se jednalo o osoby s kriminální minulostí. Dvě osoby byly v celostátním pátrání a několik z nich v místním pátrání. Díky této akci se podařilo objasnit vloupání do stavební buňky a krádeže nářadí za 60 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Zjištěné poznatky z akce vedly ke konkrétním pachatelům. Ti už v současné době čelí ve zkráceném přípravném řízení podezření z trestného činu Krádeže. Další poznatky z této akce kriminalisté zpracovávají.

 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru