Provoz na trati mezi Teplicemi a Ústím přerušila mimořádná událost. Na vlečce vykolejil vlak
Ilustrační foto
Ústí nad Labem

Teplicko - V úterý 9. května v dopoledních hodinách došlo na železniční trati mezi Teplicemi a Ústím k mimořádné události. U Bohosudova na vlečce vykolejil vlak.

Vlaky nabraly zpoždění, provoz na trati byl přerušen. Krátce po desáté hodině dopolední byl provoz na železniční trati opět obnoven.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru