Primátorem Ústí nad Labem se opět stal Petr Nedvědický
Zdroj: www.usti-nad-labem.cz
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Na základě výsledků letošních komunálních voleb zasedlo poprvé v novém složení Zastupitelstvo města Ústí nad Labem. Na dnešním ustavujícím jednání byl zvolen primátor města, jeho náměstci a radní.

Na úvod zasedání složili zastupitelé slavnostní slib. Zastupitelé taky zvolili nové vedení města Ústí nad Labem. Primátorem se opět stal Petr Nedvědický (ANO 2011).

Funkci prvního náměstka primátora bude zastávat Tomáš Vlach (ANO 2011). V pořadí druhým náměstkem je Bohumil Ježek (SPD). Třetí náměstkyní byla jmenována Věra Nechybová (UFO). Zvoleni byli také radní: Pavel Tošovský (ODS), Michal Mohr (SPD), Eva Nováková (ANO 2011), Jiří Horák (ANO 2011) a Eva Fialová (ANO 2011).

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru